Naprawa przepalonej puszki elektrycznej - Pogotowie elektryczne, Wrocław 696 33 47 33

Naprawa przepalonej puszki elektrycznej

Naprawa przepalonej puszki elektrycznej

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Naprawa puszek elektrycznych 

Naprawiamy wszelkiego typu puszki elektryczne w ścianach w mieszkaniu , piwnicy , na dworze, rozdzielni elektrycznej. Naprawiamy puszki zasilające oświetlenie w pokoju, gniazdka elektryczne, puszki zasilające wlz , puszki rozgałęźne. Stare puszki po budowie PRL ,czy te które pamiętają elektryków z niemiec też naprawimy. Typy puszek sę przerózne od puszke metalowych po puszki plastikowe i ebonitowe z przewodami aluminiowymi lub miedzianymi. 

 

Paląca się puszka elektryczna.

 

Objawy palącej się puszki elektrycznej są różne od  śmierdzącego palącego się plastiku  jakby się przepalało i jest gorące. A czasem z puszki słychać buczenie . W tedy światło przygasa lub zapala się i gaśnie. W gniazdkach napięcie pojawia się lub znika.
W nowych instalacjach elektrycznych lub takich które zostały wymienione przewody elektryczne na nowe nie stosuje się już puszek rozgałęźnych. I jednocześnie taka instalacja elektryczna jest przystosowana na większe obciążenie i mniej awaryjna. Ale stare puszki schowane pod gruba wartwą tynku też nadają się do naprawy które mogą służyć jeszcze przez parę lat. Pod warunkiem odpowiedniej eksploatacji i nie obciążaniu ich za duża urządzeń elektrycznych na raz. Często w jednym momencie złączona jest pralka, odkurzacz lub czajnik elektryczny . Działanie tych dwóch urządzeń jednocześnie powoduje nadmierne obciążenie styków co doprowadza do grzania się i topienia izolacji przewodów elektrycznych , smrodu plastiku i dymu unoszącego się z puszki. Oraz może doprowadzić do zwarcia w instalacji elektrycznej i wyłączenia bezpieczniaków.
Jako Iskra pogotowie elektryczne naprawiamy każdą puszkę elektryczną.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
 

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

 

Wszelkie naprawy elektryczne wykonujemy we Wrocławiu i  okolicach.

Zapraszamy do naszej galerii wykonanych naprawa.  

Naprawa puszki elektrycznej.