Pogotowie Elektryczne 24h/7 CAŁODOBOWO - Pogotowie elektryczne, Wrocław 696 33 47 33

Pogotowie Elektryczne 24h/7 CAŁODOBOWO

Pogotowie Elektryczne 24h/7 CAŁODOBOWO

 

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Firma Iskra usługi elektryczne Rafał Ślepecki świadczy usługi elektryczne całodobowo we Wrocławiu.

Przywracamy napięcie w mieszkaniach prywatnych i firmowych. Dokonujemy napraw na zlecenie zarządców wspólnot mieszkaniowych z płatnością przelewem. Naprawy wykonujemy od naprawy uszkodzonego skwierczącego palącego się  gniazdka elektryczne po naprawę tablicy elektrycznej, tablicy z licznikiem energii elektrycznej . Jeśli jest potrzeba rozplombowania licznika energii elektrycznej  w celu naprawy instalacji elektrycznej osobiscie zgłaszamy taka potrzebe do zakładu energetycznego Tauron.  

 

Posiadamy wszelkie materiały elektryczne niezbędne do szybkiej i sprawnej naprawy instalacji elektrycznej. Naprawiamy kable elektryczne uszkodzone podczas wiercenia w ścianie. Wymieniamy  przegrzanie bezpieczniki staego typu topikowe na tablicy ebonitowej jak nowe esy automatyczne.       

 

Jako wykwalifikowani elektrycy posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia elektryczne do wykonywania usług elektryka. Ponadto jesteśmy po szkołach elektrycznych w których zdobywaliśmy odpowiednią wiedzę. Podamy odpowiednie doświadczenie zdobyte w pracy Pogotowia energetycznego. 

 

Płatność u nas jest możliwa od gotówki po kartę lub blik na miejscu.